O nas
Zadbaj z nami o swoje zdrowie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób zafascynowanych  metodami które wspierają powrót do zdrowia i  pomagają je utrwalić. Wspieramy w zmianie stylu życia, z tego który spowodował dysharmonię w ciele, na ten który pomaga ją uzyskać i utrwalić. Oferujemy sesje muzykoterapii dogłębnej komórkowej, refleksologię twarzy, ćwiczenia z pierścieniami Smovey®, gimnastykę tybetańską.

Ponadto prowadzimy warsztaty na temat żywienia dorosłych i dzieci, łączące wiedzę i doświadczenie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z wiedzą i doświadczeniem medycyny zachodu. Tworzymy program popołudniowych spotkań na tematy związane ze zdrowiem, z równowagą ciała, umysłu i ducha.

Prowadzimy warsztaty Vedic Art. Wprowadzamy spotkania z medytacją i jogą oraz terapię tańcem.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.


Specjaliści centrum „Irton”

 
Irena Ligocka –  Sokołowska

Jestem już na emeryturze. Przez ponad 40 lat pracowałam w rzemiośle.

Choroby w rodzinie zmobilizowały mnie do ukończenia kursów, aby wspomóc zalecane terapie medyczne.

Smovey coach – marzec 2014 r,

  • Muzykoterapii dogłębnej komórkowej wg dr Barbary Romanowskiej w 2011 r.
  • Refleksologii twarzy w 2010 r

Nawyk wytężonej pracy nie pozwalał mi na zwolnienie tempa. Mimo że dużo czytałam o tym jak prawidłowo dbać o siebie, mimo uczestnictwa w wielu spotkaniach i warsztatach na ten temat,nie potrafiłam zdobywanej wiedzy wprowadzić w czyn. Do czasu ! Dostałam od losu  potężne ostrzeżenie. Ciało odmówiło posłuszeństwa. Zachorowałam. Musiałam zakończyć dotychczasową działalność. Choroba dała mi wreszcie  kopa do pracy nad  sobą.  Ukończone kursy,  zdobyta wiedza  oraz  umiejętności,  dopiero wtedy zaowocowały w moim życiu, pomogły mi w powrocie do zdrowia. Podsumowując : żyję i stworzyłam miejsce w którym mam nadzieję, teraz, być przykładem osoby rozsądnie podchodzącej do życia

Prawidłowa dieta, zrównoważony czas pracy i wypoczynku, ruch fizyczny i  realizacja, choćby na początek,  malutkich marzeń – to podstawowe obowiązki  każdego z nas, w każdym wieku. 

I to promuję u siebie w IRTONIE.

 

Zapraszam do udziału w zajęciach i terapiach, które oferujemy

Państwu w miłej, kameralnej atmosferze i przyjaznych pomieszczeniach.

Irena Ligocka-Sokołowska

 

Tomasz Ligocki

Prowadziłem firmę rodzinną z ojcem. Po kilku latach usamodzielniłem się. Nie dawało mi to jednak zadowolenia. Zmieniałem zawody by znaleźć ten właściwy. Moje poszukiwania nie ograniczały się tylko do zajęć zarobkowych. Szukałem sposobu na życie, na rozładowanie stresów za pomocą różnych metod, np. medytacji. I dlatego pobierałem nauki przez około 12 lat, w tak zwanej, wg klasyfikacji Gurdżijewa, czwartej szkole, nauki holistycznego życia, medytacji, masażu, pracy z energiami. Jestem wieloletnim uczniem lamów tybetańskich Olego Nydhala, Namkhai Norbu Rinpocze. Ukończyłem kurs Matrycy Energetycznej Richarda Bartletta w Hamburgu, kurs medycyny chińskiej In Shin Do w Częstochowie.

Jestem poszukiwaczem niekonwencjonalnych metod samouzdrawiania na wielu poziomach.

Wszystko to czym się dzielę jest sprawdzone przeze mnie osobiście. To o czym mówię opieram na własnych życiowych doświadczeniach i wiedzy zaczerpniętej z literatury duchowej.

Jeśli macie ochotę swoje dalsze życie spędzić w trochę inny sposób niż do tej pory – w bardziej „zwariowanym, wesołym, pogodnym” czyli postawionym do góry nogami świecie – to zapraszam na spotkania z medytacją, na masaże, na sesje Matrycy Energetycznej które oferuję w ośrodku IRTON.

Anna Polak

Mówi o sobie: „Wszystko zaczęło się od marzenia, by zostać tancerką. Po ukończeniu studiów psychologicznych zaczęłam praktykować jogę w celu jej poznania i powiązania z psychoterapią. Już na pierwszych zajęciach jogi zdecydowałam, że chcę zostać joginką. Zobaczyłam, jak korzystna jest joga, jak wpływa na moje życie, zmienia je i pomaga mi zostać lepszym psychologiem. Tak właśnie – filozofia jogi mocno przeniknęła moje życie”.

Mój związek z jogą zacieśnił się jeszcze bardziej kiedy po raz pierwszy pojechałam do Indii. Po tym doświadczeniu, rozpoczęłam studia nad jogą w Polsce i Tajlandii.

A oto co jeszcze wiem o drodze rozwoju, pracy i pasji kochanej Pani Anny:

Przez ostatnie 3 lata jest studentką, asystentką i nauczycielką w Himalayan Iyengar Yoga Centre w Indiach, gdzie każdego roku uczestniczy w intensywnych kursach jogi oraz kursach nauczycielskich. Ania asystuje swojemuwybitnemu nauczycielowi Sharatowi Arora w jego międzynarodowych warsztatach.

Inną i wielką pasją Anny jest podróżowanie. Łączy je z jogą i inspiruje ludzi z całego świata. Wnosi jogę gdziekolwiek może, pokazując ludziom, że joga nie ma granic!

Jest twórczynią projektów: „YOGA WITHOUT BORDERS/JOGA BEZ GRANIC” i „JOGA W GMINIE”.

Jej ulubionym hasłem jest: „Be happy!/ Bądź szczęśliwy!”

Dane do kontaktu: ania.polak@wp.pl, +48 502 229 276.