warsztaty challeningowe nocy świętojańskiej


Warsztaty Te są przeznaczone dla osób otwartych na sprawy duchowe, chcących bliżej poznać własną intuicyjność, pragnących rozwijać zdolności postrzegania pozazmysłowego, jasnowidzenia, jasno słyszenia, jak też nauczyć się diagnozowania chorób przy pomocy „wewnętrznego widzenia”.


Kiedy 26.04.1986 r. w Elektrowni Atomowej w Czarnobylu doszło do największej katastrofy jądrowej XX wieku, w wyniku której bezpośrednio i pośrednio ucierpiało tysiące ludzi, oraz fauna i flora ziemi, a fala radioaktywna przetaczając się przez niemal całą Europę, w dużej części promieniotwórczego skażenia opadła wraz z deszczem na Polskę, naukowcy wielu krajów w tym również japońscy ostrzegli nas przed skutkami tego zdarzenia. Jednym z nich z tzw. opóźnionym zapłonem miał być gwałtowny wzrost zachorowań na wszelkie choroby nowotworowe po 25 latach od tej katastrofy.

Trzy lata temu weszliśmy w ten okres, a prognozy, oraz przypuszczenia niektórych naukowców potwierdziły się. To jaka jest dziś sytuacja w Polsce, jeśli chodzi o zachorowalność i umieralność na tę chorobę, jest tego najlepszym przykładem. Obecne prognozy naukowe na temat rozwijania się chorób nowotworowych w Polsce są przerażające. Ocenia się że w najbliższych 15 latach liczba zachorowań na wszelkie odmiany chorób nowotworowych zwiększy się wielokrotnie, a umieralność na nie przekroczy 50 % wszystkich zgonów w naszym kraju.

W 25 lat po katastrofie w Czarnobylu, w czerwcu 2011 r otrzymaliśmy olbrzymie wsparcie z przestrzeni duchowych. Były to pierwsze przekazy KSIĘGI ŚWIATŁA z poziomu ZAWSZE. W grudniu 2012 r. odebrałem informacje o potrzebie rozpoczęcia Warsztatów Channelingowych celem wsparcia ludzi w odbudowie ich procesów samouzdrawiania i samodoskonalenia, co dzieje się od jesieni 2013 r.

W styczniu 2014 r. kolejny przekaz sprawia, że powołuję i otwieram PROJEKT AVATAR, którego premiera nastąpiła 17-18 maja 2014 r.

Zapraszam Cię więc do przepięknej i niezwykłej pracy, która ma uruchomić w każdym z nas procesy odnowy biologiczno – energetycznej i przekazać narzędzia, oraz metody pracy, które stworzą ochronę i pełne zabezpieczenie naszej fizyczności i duchowości przed skutkami globalnej manipulacji, chemizacji, dezorientacji i wszelkich zaburzeń w naszej przestrzeni.